Nasza kancelaria

Jesteśmy ekspertami, którzy od ponad 10 lat stosują prawo w praktyce.

Również przed sądami jak i instytucjami państwowymi. Nasz Zespół to grupa dynamicznych prawników, których cechuje potwierdzona skuteczność.

Preferujemy efektywne i szybkie rozwiązania, za co jesteśmy tak wysoko cenieni. Klienci mogą liczyć na bezpośredni kontakt ze swoim Mecenasem i pełne zaangażowanie.

Specjalizujemy się w prawie spadkowym, rozwodowym oraz odszkodowawczym.

Nasz cel to szybkie i możliwie jak najtańsze rozwiązanie problemu.

Nasi prawnicy

Adam Czaja

Adam Czaja

Senior partner

Radca prawny Adam Czaja – absolwent kierunków Administracja i Prawo na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Absolwent studiów podyplomowych z Prawa bankowego współorganizowanych przez NBP oraz UJ w Krakowie.

Prawnik procesowy. Negocjator. Ekspert w zakresie spraw cywilnych i ubezpieczeniowych. Znawca problemów działania administracji w zakresie budowlanego procesu inwestycyjnego Doświadczenie w zawodzie zdobywał doradca małych i średnich firm.

Mocne strony to empatia oraz bezpośredniość w komunikacji.

Kamila Kała

Aplikant radcowski

Absolwent Wydziału Prawa, Administracji i Stosunków Międzynarodowych Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego. Ukończyła seminarium magisterskie z zakresu prawa administracyjnego pod przewodem prof. nadz. dr hab. Moniki Augustyniak.

W trakcie studiów członek Studenckiej Poradni Prawnej Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza – Modrzewskiego. Od stycznia 2021 roku aplikant radcowski w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Krakowie. Jej zainteresowania zawodowe koncentrują się wokół prawa upadłościowego oraz prawa cywilnego w zakresie odszkodowań i zadośćuczynień. W pracy zawodowej zajmuje się przede wszystkim prawem cywilnym, w tym w szczególności prawem spadkowym oraz prawem rodzinnym.

Mocne strony to wysokie zaangażowanie i dokładność.

Martyna Szupina

Starszy prawnik, specjalista

Absolwentka Wydziału Prawa, Administracji i Stosunków Międzynarodowych Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego, a także Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego.

W Kancelarii zajmuje się prawem cywilnym, w tym w szczególności sprawami z zakresu prawa rodzinnego oraz spadkowego. Czuwa nad właściwym obiegiem dokumentacji, pomaga w wykonywaniu obowiązków służbowych w zakresie administracyjnym. Odpowiedzialna jest również za bezpośrednią relację z klientami.

Włada biegle językiem angielskim.

Kontakt z nami

Serdecznie zapraszamy i jesteśmy do Państwa dyspozycji.
W czym możemy pomóc?

Rondo Mogilskie 1 lokal 109,
31-516 Kraków

Poniedziałek-Piątek: 09:00-17:00
Sobota: nieczynne