NASZA KANCELARIA

Jesteśmy ekspertami, którzy od ponad 10 lat stosują prawo w praktyce, także przed sądami i instytucjami państwowymi. Nasz Zespół to grupa dynamicznych prawników, których cechuje sumienność i rzetelność.

Preferujemy skuteczne i szybkie rozwiązania, za co jesteśmy cenieni przez naszych Mocodawców. Klienci mogą liczyć na bezpośredni kontakt ze swoim pełnomocnikiem i pełne zaangażowanie w sprawę.

Nasz Zespół obsługuje osoby prywatne, małe i średnie przedsiębiorstwa, podmioty wykorzystujące środki publiczne, a także fundacje, stowarzyszenia i związki zawodowe.

Specjalizujemy się w prawie cywilnym osobowym (spadki, rozwody), gospodarczym oraz prawie pracy. Ponadto świadczymy dla branży budowlanej (tak podmiotów prywatnych, jak i publicznych) kompleksowe rozwiązania w zakresie prawa administracyjnego i obsługi ich inwestycji.

Nasz cel to skuteczne rozwiązanie problemu Klienta, skutkujące satysfakcją z usługi i wzajemnej współpracy.

NASI PRAWNICY

MEC. ADAM CZAJA

SENIOR PARTNER

Radca prawny Adam Czaja – absolwent kierunków Administracja i Prawo na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Absolwent studiów podyplomowych z Prawa bankowego współorganizowanych przez NBP oraz UJ w Krakowie.

Prawnik procesowy. Ekspert w zakresie spraw gospodarczych, cywilnych oraz ubezpieczeniowych.

Znawca problemów działania administracji w zakresie budowlanego procesu inwestycyjnego i złożoności obsługi generalnych wykonawców.

Doświadczenie w zawodzie zdobywał jako orzecznik w urzędach publicznych i samorządowych, a także jako prawnik obsługujący małe i średnie przedsiębiorstwa.

Dalsze doświadczenie zdobywał na sali sądowej oraz w bezpośredniej pracy na rzecz właścicieli firm, które obsługuje do dziś.

Włada biegle j. angielskim oraz niemieckim.

Kamila Kała

Prawnik. Student prawa – Prawo – Krakowskiej Akademii im. A. Frycza Modrzewskiego.

Administrator obiegu informacji. Specjalista w zakresie spraw odszkodowawczych oraz zadośćuczynień.

Mocne strony to wysokie zaangażowanie i dokładność.

Doświadczenie zawodowe zdobywała w zakresie pracy fundacji Court Watch Polska oraz w poradni prawnej działającej przy uczelni.

Włada językiem angielskim.

ZAINTERESOWANY WSPÓŁPRACĄ?